O nas

Firma IWANICZEK działa na rynku od 2003 roku.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Specjalizujemy się w doradztwie oraz montażu systemów osłonowych – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Oferta firmy cały czas jest rozszerzana o nowe technologie i rozwiązania, które pojawiają się w ofercie najbardziej prestiżowych producentów osłon przeciwsłonecznych.

Od początku działalności stawiamy na dynamiczny rozwój, związany przede wszystkim z ciągłym udoskonalaniem oferowanych wyrobów oraz wdrażaniem nowych rozwiązań, produktów i systemów jakości.

Korzystając z najwyższej jakości materiałów oferujemy naszym Klientom wzorowy poziom usług. Najwyższym celem jest wygoda naszych Klientów, pojmowana jako lokalizacja biura, jak również profesjonalna obsługa biurowa.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy do osób ceniących estetykę, komfort oraz nowoczesne technologie.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam sprostać zleceniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jako autoryzowani partnerzy handlowi wiodących w branży firm polskich (Selt sp. z o.o., Anwis sp. z o.o.) oraz zagranicznych (Stobag, Lewens), oferujemy klientom fachową obsługę i profesjonalny montaż.

Serdecznie zapraszamy!

Mówią o nas…

Referencje

Dlaczego warto nam zaufać?

INNOWACYJNOŚĆ

Współpracujemy z Producentami, którzy są liderami rynku w swojej kategorii i oferują produkty stylistycznie nawiązujące do obowiązujących trendów na rynku, zawsze oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne.

SOLIDNOŚĆ

Budujemy solidność naszym doświadczeniem, wyczuciem rynku i zrozumieniem Klienta. Wiemy, że zadowolony Klient zawsze chętnie wróci, a także poleci nas innym. Solidność i Rzetelność jest naszym obowiązkiem wobec każdego z naszych Klientów.

TECHNOLOGIA

Dokładnie wiemy jak należy montować każdy oferowany przez nas produkt tak, aby Klient był pewny, że zainstalowany produkt spełnia wszystkie warunki Gwarancji. Będąc Partnerami najlepszych Producentów mamy pewność, że dostarczamy naszym Klientom najwyższą jakość produktów połączoną z profesjonalnym montażem.

DOŚWIADCZENIE

Budujemy naszą firmę od 2003 roku. Cały czas obserwujemy rynek i dbamy o to, aby nasza oferta była uzupełniana o nowe produkty. Jesteśmy uczestnikami wszystkich szkoleń technologicznych u naszych Partnerów, dzięki czemu zawsze jesteśmy dobrze przygotowani do wprowadzania nowości i realizowania każdego zamówienia.

 

 

Szanowni Państwo,

 

w dniach od 30.05.2024 (czwartek) do 02.06.2024r (niedziela). salon przy ulicy Partynickiej 27a we Wrocławiu będzie nieczynny.

 

Za utrudnienia przepraszamy!