Selt

Selt Sun Protection Systems

Firma Selt działa na rynku od 1980 roku. Jesteśmy polskim producentem specjalizującym się w produkcji systemów przeciwsłonecznych.

Selt to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie 350 osób i dysponujące powierzchnią 61 tys. m2, na którą składają się parki maszynowe, magazyny, laboratoria i biura. Wszystko po to, aby dostarczyć klientom produkt najwyższej jakości. Zadowolenie odbiorców to najwyższy priorytet. Możemy wyprodukować dziennie 1000 systemów każdy pod indywidualny wymiar i kolor.

W 2011 roku firma uruchomiła własną lakiernię proszkową. Jest to jedna z nielicznych lakierni w kraju, która może pochwalić się certyfikatem jakości Qualicoat. Wszystkie elementy, detale i podzespoły systemów zaciemnień wnętrz są malowane w nowoczesnej lakierni proszkowej, do której kabinę malarską oraz aplikację dostarczyła firma Wagner.

Gwarantujemy stosowanie najwyższych jakości farb. Głównym dostawcą farb dla naszej lakierni jest firma IGP, ale posiadamy również farby innych producentów. Posiadamy własne laboratorium do przeprowadzania pomiarów na lakierowanych detalach.

W styczniu 2013 został oddany do użytku najnowszy obiekt firmy o łącznej powierzchni biurowej, produkcyjnej oraz magazynowej wynoszącej 31 tys. m2.

Dział badań, rozwoju oraz projektowy stale pracują nad doskonaleniem oferowanych systemów oraz tworzeniem nowatorskich rozwiązań co pozwala nam na utrzymanie pozycji lidera na rynku.

Posiadamy system zarządzania produkcją będący elementem zintegrowanego systemu informatycznego funkcjonującego w firmie. Posiadamy zakładową kontrolę jakości certyfikowaną przez jednostki zewnętrzne.

Dzięki własnej logistyce sprawnie dostarczamy nasze produkty bezpośrednio do klienta w Polsce, jak i za granicą. Nasza flota składa się z 18 zestawów przestrzennych marki MAN i Mercedes spełniających normy Euro VI mieszczące 120 m3 ładunku oraz 24 samochodów dostawczych najnowszej generacji przystosowanych do transportowania 7-metrowych elementów. Rocznie nasze samochody pokonują ponad milion kilometrów odwiedzając ponad 500 odbiorców w Polsce i Europie. Średnio miesięcznie dostarczamy ponad 100 ton własnych wyrobów do klientów w kraju i zagranicą.

Kilka słów o samej współpracy z firmą P.H.U. IWANICZEK. Owocna, długoletnia współpraca. Pełen profesjonalizm, znajomość produktów oraz zaangażowanie. Jako jedyny z nielicznych kontrahentów będących w stanie zamontować całą gamę produktów Selt. Podchodząc personalnie do firmy P.H.U. IWANICZEK, wspaniali ciepli ludzie potrafiący rozwiązać każdy problem z uśmiechem na ustach. Życzylibyśmy sobie tylko takiej współpracy z naszymi odbiorcami.

Paulina Kamińska, Regionalny Kierownik Sprzedaży