Bubendorff

Bubendorff

Bubendorff to czołowy francuski producent osłon okiennych z przeszło 60-letnim doświadczeniem. Ciągłe dbanie o najwyższą jakość, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz dostosowanie wzornictwa do aktualnych trendów sprawia, że produkty oferowane przez Bubendorff doceniane są przez Klientów w całej Europie.

Producent w ofercie posiada rozwiązania z zakresu zewnętrznych technik osłonowych. W portfolio firmy znajdują się rolety zewnętrzne standardowe, rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji oraz rolety dachowe ROLAX. Najwyższa jakość, wykonania wszystkich elementów składających się na gotowy produkt, zapewnia jego trwałość i potwierdzona została 7-letnią gwarancją producenta.

Osłony od Bubendorff wykonywane są pod indywidualne zamówienie. Szeroki wybór komponentów sprawia, że mogą spełniać rozmaite funkcje i być dopasowane do różnorodnych aranżacji. Zgodność produktów z najnowszymi trendami potwierdza stała wieloletnia współpraca z architektami wnętrz oraz blogerami specjalizującymi się w tematyce wnętrzarskiej. Rozmaite sposoby montażu i bogata oferta sprawiają, że Bubendorff posiada w swoim portfolio osłony na niemal każde okno.

Bubendorff permanentnie dąży do ulepszania swoich produktów. Ciągłe optymalizowanie produkcji, wdrażanie najnowszych technologii i czerpanie z odkryć naukowych sprawia, że funkcjonalność osłon okiennych wciąż się poszerza. Osłony już nie tylko chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale mogą również wpływać na temperaturę we wnętrzu, całkowicie je zaciemniać, zabezpieczać przed włamaniem czy warunkami atmosferycznymi. Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami pracowników Bubendorff jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów.

7 lat gwarancji i wieloletnia bezawaryjna praca

Bubendorff to marka rozpoznawalna na całym świecie. Oferuje klientom aż 7 lat gwarancji na rolety zewnętrzne. Dotyczy to zarówno rolet z ruchomymi lamelami, jak i rolet dachowych oraz rozwiązań do ogrodów zimowych. Po upływie okresu gwarancyjnego użytkownicy rolet Bubendorff mogą liczyć na profesjonalne wsparcie serwisu pogwarancyjnego. Rolety zewnętrzne Bubendorff to systemy okienne najwyższej klasy, spełniające wymagania jakościowe i zapewniające wieloletnią bezawaryjną pracę.

Zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy Bubendorff.