STOBAG

STOBAG AG

Nazwa STOBAG wywodzi się od STOren-BAu Gattikon (wytwórnia markiz Gattikon) oraz od naszej pasji wytwarzania innowacyjnych rozwiązań ochrony przed słońcem oraz innymi czynnikami pogodowymi. Dostarczamy nasze rozwiązania na całym świecie od ponad 50 lat.

Przez cały ten czas zajmujemy się opracowywaniem innowacyjnych produktów wysokiej jakości o niepowtarzalnym wzornictwie. Poprzez budowanie globalnej sieci dystrybucji i codziennej pracy wykonanej wraz z naszymi Partnerami osiągamy nasz nadrzędny cel, którym jest zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta.

Firma STOBAG Austria GmbH została założona w 1992 roku w St Pölten i jest spółką zależną w 100% od STOBAG AG Szwajcaria. STOBAG Austria jest zarówno centrum logistycznym ale także zapewnia wsparcie merytoreczne oraz serwisowe dla Autoryzowanych Partnerów w krajach europejskich.

Od momentu powstania Uniwersytetu STOBAG w 2017 r., STOBAG Austria działa również jako centrum szkoleniowe dla wszystkich Partnerów w Europie.

 

Tradycja & Innowacja

Balkon, taras, ogród zimowy czy fasada – jako wiodący szwajcarski producent oferujemy Państwu szeroką paletę zindywidualizowanych systemów osłon przeciwsłonecznych spełniających wszystkie wymagania. Przemyślane opcje komfortowe pozwalają wygodnie poszerzyć i zautomatyzować Państwa zacienioną oazę.

Zapraszamy do zanurzenia się w inspirującym świecie kolorów i kształtów. Do poznania fantastycznej symbiozy jakości, techniki i designu.

1964 założenie firmy

Założona z dużą dozą odwagi 50 lat temu w dawnej piwnicy do składowania wina firma jest dzisiaj jednym z wiodących, działających na międzynarodowym rynku, producentów rozwiązań do ochrony przed słońcem i czynnikami pogodowymi z siedzibą w Szwajcarii.

Funkcjonalność i rozwiązania techniczne

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z architektami i projektantami pozwalają nam tworzyć produkty, które spełniają najwyższe wymagania. Było tak w przeszłości, jest dziś i pozostanie w przyszłości.

Estetyka i design

Emocje sprawiają, że codzienność staje się przeżyciem. Istotną rolę odgrywają przy tym czynniki takie jak kolory i kształty. Dlatego każdą markizę STOBAG można całkowicie indywidualnie dopasować do otoczenia architektonicznego.

Jakość i bezpieczeństwo

Rodzina Gremaud gwarantuje Państwu trwałe, wykonane na miarę produkty o bezkompromisowej jakości. Udaje nam się to dzięki konsekwentnemu stosowaniu wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska naturalnego procesów produkcyjnych oraz stałej kontroli bezpieczeństwa.

 

 

Szanowni Państwo,

 

w dniach od 30.05.2024 (czwartek) do 02.06.2024r (niedziela). salon przy ulicy Partynickiej 27a we Wrocławiu będzie nieczynny.

 

Za utrudnienia przepraszamy!