ANWIS

ANWIS Sp. z o.o.

ANWIS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1979 roku i znajduje się w czołówce europejskich producentów przesłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Od sierpnia 2019 roku ANWIS należy do grupy WAREMA – lidera w dziedzinie nowoczesnych technik osłonowych.

W ofercie firmy znajduje się szeroka gama produktów dedykowanych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, w tym: żaluzje aluminiowe, drewniane i plisowane, rolety materiałowe, verticale, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, moskitiery oraz rolety zewnętrzne Screen.

Dbałość o funkcjonalność i wyjątkowe wzornictwo, wysokiej jakości materiały oraz realizacja zamówień według indywidualnych projektów, daje Klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Ponadto firma ANWIS jako producent komponentów do przesłon okiennych, dostarcza bogatą ofertę detali wykonanych z tworzywa sztucznego, aluminium, stali i drewna. Rozbudowany park maszynowy, wyposażony w innowacyjne technologie produkcyjne oraz doświadczony zespół specjalistów, umożliwiają zachowanie wysokiej, powtarzalnej jakości wyrobów.

Najwyższe standardy ANWIS potwierdzają: norma ISO 9001:2008, posiadane certyfikaty oraz atesty, jak również przyznane nagrody i wyróżnienia, m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

Firma ANWIS to wiarygodny i rzetelny partner biznesowy, który nieustannie rozwija markę oraz utrzymuje najwyższą jakość oferowanych produktów.

P.H.U. IWANICZEK to wieloletni partner handlowy firmy ANWIS. Jako nasz Super Salon spełnia najwyższe standardy obsługi Klienta, związane z doradztwem, montażem i serwisem. Pracownicy to eksperci w dziedzinie wewnętrznych i zewnętrznych przesłon okiennych. Posiadają fachową wiedzę techniczną z zakresu nowoczesnych rozwiązań systemowych ANWIS, co potwierdzają liczne certyfikaty i autoryzacja salonu.

P.H.U. IWANICZEK to profesjonalna pomoc w doborze osłon okiennych, niezależnie od rodzaju przeprowadzanej inwestycji.

 

 

Szanowni Państwo,

 

w dniach od 30.05.2024 (czwartek) do 02.06.2024r (niedziela). salon przy ulicy Partynickiej 27a we Wrocławiu będzie nieczynny.

 

Za utrudnienia przepraszamy!