Deco-Sun

Deco-Sun S.C.

Firma Deco–Sun istnieje na rynku od 2006 roku i należy do czołówki producentów osłon okiennych działających na terenie Polski oraz Europy.

Poprzez zaangażowanie w innowację, sumienną kontrolę oraz pełne zrozumienie potrzeb klienta, wypracowaliśmy sobie reputację firmy kreatywnej, wiarygodnej i utrzymującej doskonałe relacje z klientami.

Dbamy o to, aby każdy element produktu końcowego poddawany był ciągłej kontroli i profesjonalnej ocenie. Mandat zaufania jaki dali nam nasi klienci jest wynikiem skupienia się na jakości oraz na ciągłym dążeniu do doskonałości.

Wczorajsze sukcesy nie sprowadzają nas z drogi ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań materiałowych, technologicznych i estetycznych.

Skupiając się na detalach każdego wyrobu, gwarantujemy zadowolenie klienta, które dla naszej firmy jest kluczowym elementem dalszej działalności.

Każdego roku oferta Deco–Sun poszerza się o najnowsze rozwiązania systemowe, co pozwala na zdobywanie coraz większego grona odbiorców jednocześnie podwyższając pozycję firmy.

 

Komunikat

 

Szanowni Państwo,

 

Salon przy ul. Partynickiej 27a we Wrocławiu

 dnia 14.01.2021r (czwartek) biuro nieczynne.

 

Za utrudnienia przepraszamy!