Deco-Sun

Deco-Sun S.C.

Firma Deco–Sun istnieje na rynku od 2006 roku i należy do czołówki producentów osłon okiennych działających na terenie Polski oraz Europy.

Poprzez zaangażowanie w innowację, sumienną kontrolę oraz pełne zrozumienie potrzeb klienta, wypracowaliśmy sobie reputację firmy kreatywnej, wiarygodnej i utrzymującej doskonałe relacje z klientami.

Dbamy o to, aby każdy element produktu końcowego poddawany był ciągłej kontroli i profesjonalnej ocenie. Mandat zaufania jaki dali nam nasi klienci jest wynikiem skupienia się na jakości oraz na ciągłym dążeniu do doskonałości.

Wczorajsze sukcesy nie sprowadzają nas z drogi ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań materiałowych, technologicznych i estetycznych.

Skupiając się na detalach każdego wyrobu, gwarantujemy zadowolenie klienta, które dla naszej firmy jest kluczowym elementem dalszej działalności.

Każdego roku oferta Deco–Sun poszerza się o najnowsze rozwiązania systemowe, co pozwala na zdobywanie coraz większego grona odbiorców jednocześnie podwyższając pozycję firmy.

 

 

Szanowni Państwo,

 

w dniach od 30.05.2024 (czwartek) do 02.06.2024r (niedziela). salon przy ulicy Partynickiej 27a we Wrocławiu będzie nieczynny.

 

Za utrudnienia przepraszamy!