Somfy

Somfy Sp. z o.o.

Firma Somfy towarzyszy milionom użytkowników na całym świecie, sprawiając, że ich życie staje się wygodniejsze i bardziej bezpieczne każdego dnia. Od 50 lat tworzymy nowe i zrównoważone rozwiązania automatyki domowej i smart home.

Produkty Somfy są projektowane przez ekspertów
o rozległej wiedzy z zakresu najnowszych technologii. Gwarancją jakości, wydajności i długotrwałości naszych rozwiązań sa rygorystyczne procedury zgodnie z którymi poddajemy wszystkie produkty regularnym badaniom, kontroli i weryfikacji.

Każdego dnia 500 inżynierów Somfy opracowuje rozwiązania, które wprowadzają do codziennego życia prostotę, bezpieczeństwo i spokój. W naszych laboratoriach powstają ciche napędy elektryczne, przyjazne aplikacje i nowoczesne sterowania, czyli inteligentne rozwiązania do zarządzania domem, wykorzystujące bezpieczny sposób komunikacji pomiędzy urządzeniami. W naszym portfolio znajduje się ponad 2 000 patentów, potwierdzających funkcjonalność i długotrwałe działanie produktów Somfy.

Odpowiedzialne podejście do zasobów i środowiska naturalnego to idea, która przyświeca naszym działaniom na co dzień.
1. Działamy na rzecz zwiększenia wydajności budynków oraz poprawy samopoczucia ich mieszkańców. Bierzemy pod uwagę wpływ naszych produktów na środowisko
w całym cyklu ich eksploatacji.
2. Główną troską naszych zespołów jest działanie
na rzecz zrównoważonego rozwoju i poprawy stanu środowiska na świecie.
3. Wdrażamy odpowiedzialne praktyki biznesowe
w naszych zespołach i oddziałach na całym świecie.